- Komerční sdělení-spot_img

Zajímáte se o speciální vzduchotechniku nebo filtrační zařízení v úkrytech?

časopis

V posledních letech byla velmi hojně diskutovaná témata týkající se různých forem krytů a úkrytů, které by mohly pomoci obyvatelům naší země před případnou hrozbou zvenčí. Mohli jsme se setkat i s informacemi, kde se nachází nejrůznější kryty, jak se pro případ potřeby zařizují bohaté slavné i neznámé osobnosti. Pokud vás zajímá, která firma u nás se zabývá vzduchotechnikou v objektech civilní ochrany, pak vězte, že je to společnost Kryty CO, Jaroslav Kyzour.

Bohatá nabídka služeb

Speciální vzduchotechnika v úkrytech a vše s ní spojeno, to je doménou společnosti pana Jaroslava Kyzoura. Na webových stránkách kryty-co.cz najdete jak kompletní informace o společnosti, kontakty, tak i podrobný přehled služeb s referencemi.

Můžete poptávat skutečně různé služby, které vám v řešení krytů CO velmi pomohou. Jde o revize a kontroly filtroventilačních zařízení v úkrytu, převzetí úkrytu do odborné péče, opravy filtroventilačních zařízení a všech komponentů s nimi souvisejícími, funkční a ověřovací zkoušky dle norem ČSN 73 9001 a ČSN 73 9050, dodávku FVZ a kompletního zařízení i vybavení úkrytů v souladu s odborným předpisem… Vše tohle, ale i mnohé jiné, je možné odborně s panem Kyzurou konzultovat.

Čtěte také:

Cestujeme po Českej republike alebo Už ste boli v Mariánskych Lázních

Filtrační zařízení v úkrytech, odborná demontáž i montáž, tlakové zkoušky a zkoušky plynotěsnosti úkrytu, repase a opravy ventilátorových agregátů, to a mnohé jiné vám zajistí v krátkém čase dle domluvy. Nechybí ani možnost zajistit si zabezpečovací zařízení nebo upravit vzduchotechniku pro komerční využití, informace k výstavbě malokapacitních krytů… ZDARMA je v nabídce školení obsluh úkrytů, což jistě uvítá mnoho zájemců o kvalitní a bezpečný kryt.

Podívejte se sami na internetové stránky kryty-co.cz a najděte vše, co vás kolem vzduchotechniky do krytů zajímá. Budete jistě spokojeni.

- Reklama -časopis
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora