- Komerční sdělení-spot_img

Hledáte kvalitního a spolehlivého výrobce číslicového odměřování?

časopis

Mnoho firem, které se pohybují v oboru strojírenství, ale nejen ty, potřebují denně nejrůznější typy číslicového odměřování. Aby však sloužilo, jak má, je dobré znát výrobce, u něhož víte, že vždy koupíte zboží, které je do detailů propracované a bude vám sloužit po mnoho let. Např. lineární snímače nebo měřicí sondy. Právě takovým výrobcem je společnost ESSA s.r.o., která je na našem trhu již od roku 1992.

Poznejte ESSA s.r.o. blíže

Firma ESSA s.r.o. byla založena pracovníky servisu řídicích systémů NC a CNC spolu s pracovníky vývoje optoelektronických inkrementálních snímačů. Mají zkušenosti přesahující dobu 20 let s vývojem a výrobou lineárních nebo rotačních snímačů a vyhodnocovacích jednotek.

Výrobky mají robustní konstrukce, hodí se pro využití jak v oboru obráběcích strojů, tak všude tam, kde je důležité změřit délku, úhel natočení nebo otáčky.

Proč používat číslicové odměřovače?

Čtěte také:

Cestujeme po Českej republike alebo Už ste boli v Mariánskych Lázních

Budete jistě potěšeni, když zjistíte, že díky investici do číslicových odměřovačů můžete zefektivnit práci a produktivitu v průměru o 16 %. Toho lze docílit poměrně rychle. Společnost má vstřícní přístup k zákazníkům, ráda vám v případě potřeby poradí a ve velmi krátkém čase dodá zboží, které si objednáte. Zajistí i špičkovou montáž výrobků a kvalitní, rychlý servis. Spokojeni budete jistě i s poměrem ceny a výkonu i záruční lhůtou.

Vyberte si číslicové odměřovače dle vašich potřeb

ESSA s.r.o. nabízí jak zmíněné lineární snímače a měřicí sondy, tak rotační snímače a číslicové indikace periferie pro PC. Rotační snímače SR xxxx jsou optoelektronické inkrementační přístroje, jež jsou určeny pro převod rotačního pohybu na elektrické pulsy.

Podívejte se na bližší informace, ať už se jedná o snímače nebo měřicí sondy, na webové stránky essapraha.cz. Pokud zde nakoupíte, budete jistě plně spokojeni, jako mnozí zákazníci před vámi.

- Reklama -časopis
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora