- Komerční sdělení-spot_img

Prodej lodních kontejnerů aneb k čemu jsou speciální kontejnery?

časopis

Renomovaná společnost zastřešující prodej lodních kontejnerů pochopitelně neobchoduje pouze s konvenčními typy vyřazených přepravních jednotek. Ty se vzájemně liší nejenom svou velikostí, ale také technickým stavem, neboť některé kontejnery absolvovaly po moři pouze jednu cestu. Jiné kontejnery pak vykazují známky intenzivního používání, nicméně to vám nebrání v jejich další úpravě. Kromě toho jsou k dispozici i speciální kontejnery

Kontejnery s bočním otevíráním

Prodej lodních kontejnerů se speciální úpravou nejčastěji obsahuje přepravní jednotky s bočním otevíráním. Tyto kontejnery jsou velmi oblíbené hlavně jako skladovací prostory, a to nejenom v podnikatelské oblasti. Můžete je klidně využít místo zahradní domku na uskladnění nářadí nebo zahradnického vybavení. Díky bočním dveřím se totiž ke všem předmětům dostanete relativně jednoduše. Samozřejmostí je dostupnost těchto kontejnerů v délkách 6 a 12 metrů.

Kontejner bez střechy

Pronájem kontejnerů a jejich prodej u renomované společnosti je velmi pohodlný, protože můžete prakticky všechno vyřešit z pohodlí svého domova. Kromě konvenčních typů kontejnerů si můžete zakoupit i speciální přepravní box bez střechy. Místo té je na kontejneru umístěna pevná krycí plachta. Tyto kontejnery jsou určeny nejenom pro přepravu vysokých předmětů, které by se do standardního přepravního boxu nevešly, ale dobře vám poslouží i pro přesuny sypkých materiálů.

Kontejner bez bočnic

Čtěte také:

Cestujeme po Českej republike alebo Už ste boli v Mariánskych Lázních

Kontejnery na prodej bez bočnic představují nejvíce specifickou variantu, na kterou můžete v nabídce specializované společnosti narazit. Jedná se o speciální 12 metrů dlouhou přepravní jednotku, jež byla původně uzpůsobena pro přepravu nadměrných nákladů. K tomuto účelu ji pochopitelně můžete využívat i nyní, ovšem kromě toho velmi často poslouží jako velmi bytelný dočasný most.

Máte-li zájem o speciální lodní kontejner, obraťte se na specializovanou společnost. Díky jejím prodejním zástupcům si zakoupíte kontejner přesně podle vašich představ.

- Reklama -časopis
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora