- Komerční sdělení-spot_img

Potřebujete si zajistit měření a regulace technologických procesů?

časopis

Hledáte zkušenou a erudovanou společnost, která vám zajistí technické poradenství v oboru měření a regulace, měření a regulace technologických procesů, teplárenství, vytápění objektů, klimatizací …? Máte zájem o projektování v oboru měření a regulace včetně návazných elektroinstalací, projektování silnoproudých rozvodů do 1 000 V, projektování řídicích systémů? Anebo vám jde o dodávky komponentů měření a regulace včetně elektro, dodávky montážního materiálu? Pak se obraťte na RS2000 s.r.o.

Zkušenosti z moha oborů jsou vám k dispozici

Společnost RS2000 s.r.o. byla založena v roce 2000. Provádí měření technologických procesů, regulace technologických procesů a zákazníkům zajišťuje komplexní služby. Společnost realizovala mnoho zakázek v různých oborech, ať už to bylo teplárenství, vytápění, plynárenství, energetika, chemie, nebo třeba strojírenství či dokonce v jaderném výzkumu. Je pro ni nejdůležitější servis měřicí a regulační techniky.

Čtěte také:

Cestujeme po Českej republike alebo Už ste boli v Mariánskych Lázních

Servis a opravy přístrojů přináší firmě nedocenitelné poznatky a zkušenosti. Díky servisu má informace o spolehlivosti výrobků, jejich nejvhodnějších aplikacích, jejich chování a spolehlivosti v nestandardních aplikacích a mnoho dalších poznatků.

Také v rámci servisu spolupracuje s výrobci měřicí a regulační techniky, kteří poskytují další potřebné informace. Poznatky získané servisem se promítají do ostatních činností.

Při projektování je možné lépe posoudit technické řešení, spolehlivost řešení, náročnost na obsluhu i údržbu, což RS2000 s.r.o. umožňuje vybrat ideální variantu řešení pro klienty.

Ve firmě pracují pracovníci, kteří mají regulace technických procesů výborně „zvládnuté“, jsou erudovaní a zkušení.

Využijte poradenství zaměřené na technologické procesy, obor měření a regulace a další u rs2000.cz. Budete jistě spokojeni.

- Reklama -časopis
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora