- Komerční sdělení-spot_img

Potřebujete třídicí nebo balicí stroje na vajíčka? Oslovte OMAS s.r.o.

časopis

Mít slepičí chov není jen tak. Kromě péče o drůbež, její správné krmení a doplňování vitamínů je potřeba zajistit i vyhovující prostředí a sběr vajíček, následně dál jejich balení. Právě stroje usnadňující třídění a balení vajíček, nabízí společnost OMAS s.r.o., kterou najdete na webových stránkách omas-servis.cz. Sídlo společnosti najdete v Kralupech nad Vltavou.

Třídicí stroje na vajíčka

Společnost zajišťuje prodej a servis třídicích strojů vajec pro spotřebitele i zemědělce po celém světě. Stroje tohoto typu jsou schopny třídit všechny typy vajíček od těch nejmenších po ty největší. Třídicí stroje Sanovo zastávají řadu několika prostorově úsporných strojů, jež poskytnou nejen flexibilitu, ale i pohodlnost pro každodenní výrobu. Svými výkony i vysokou spolehlivostí, ale i snadnou údržbou šetří svým majitelům náklady.

Čtěte také:

Cestujeme po Českej republike alebo Už ste boli v Mariánskych Lázních

Přednostmi jsou splnění stroje nejnovějších norem a důležitých zásad. Součástky jsou ve většině případů z nerezové oceli, díky čemuž nedochází k výpadkům provozu. Snadno se čistí, je vyroben s ohledem na náročné prostředí, v němž bude umístěn a navržen tak, aby dovolil snadný přístup ke všem důležitým částem, čímž opět dochází ke zkrácení doby potřebné k údržbě.

Stroj je jednoduchý, spolehlivý, flexibilní, je tvořen tak, aby byl snadno použitelný. Kapacita je od 70 do 800 balení za hodinu, a tak je schopen splnit požadavky malých jednotek i klasifikačních stanic s největší třídicí kapacitou na světě.

Balicí stroje na vejce

OMAS s.r.o. nabízí také prodej a servis balicích strojů vajec, který je díky moderním technologiím řazen mezi vysokokapacitní balicí stroje do náročných provozů. Když se spojí linka, jež stále posouvá obaly na pozici pod balící hlavu s podavačem proložek, balící hlavou ukládající vejce do obalů a akumulačním dopravníkem, výkonný balicí stroj je na světě.

Více informací najdete na omas-servis.cz.

- Reklama -časopis
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora