- Komerční sdělení-spot_img

Hledáte firmu, která se zaměřuje na EDM obrábění kovů?

časopis

Obrábění kovů se u nás věnuje spousta firem, ale ne všechny se věnují i činnostem spojeným s nejmodernějšími technologiemi v tomto oboru. Pokud hledáte vysoce specializovanou kovoobráběcí firmu, obraťte se na Tvarsteel s.r.o. z Bojkovic u Uherského Brodu. Na trhu je již od roku 2007, ale historie působení v oboru obrábění kovů jejich pracovníků sahá až do roku 2002.

Technologie pro uspokojení vašich potřeb

Pracovníci společnosti mají více než 20 let zkušeností, které nelze získat jinak, než poctivou praxí. V kolektivu této firmy najdete 12 techniků a další zaměstnance s dlouholetými zkušenostmi. Propojením výborných technických znalostí s využitím moderní strojní technologie dovoluje dosažení nejvyšší kvality zhotovených obrobků.

Čtěte také:

Cestujeme po Českej republike alebo Už ste boli v Mariánskych Lázních

Využít můžete kvalitní technologie. K populárním patří technologie elektroerozivního drátového řezání. Vysoce přesné drátové řezání provádí zaměstnanci firmy na špičkových strojích od společnosti GF Machining Solutions s.r.o. K dispozici mají jak řezačky, tak děrovačky.

Pro programování a přípravu výroby je využíváno více druhů CAD / CAM vždy dle konkrétního zaměření práce od 2D drátových řezů až po čtyř-osé řezání úhlových řezů.

Specialitou firmy je vysoce přesné obrábění dílů a měřidel pro metrologii. V praxi umí dosahovat drsnosti povrchu Ra 0,05, což znamená, že lze nahradit i broušení převážně v místech, kde je to technologicky nemožné.

EDM obrábění si žádá speciální stroje. Kupříkladu EDM drátovou řezačku GF AgieCharmilles CUT2000 S, která je využívána pro extrémní přesnost, řezání měřidel a kalibrů, přesných střižných nástrojů a tvárníků do forem. Dovede zpracovat obrobky s váhou do 200 kg, délka pojezdu je 350 x 250 x 250 mm.

Podívejte se na bohatou fotogalerii i kompletní informace k firmě TVARSTEEL s.r.o. S její prací budete jistě spokojeni.

- Reklama -časopis
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora